fbpx
Skip links

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Що говорять про Клуб Лева

«Клуб Лева» вчить знаходити спільну мову з іншими дітьми, нести відповідальність за команду!

Найбільше нам подобаються тренування! І те, що взаємодія у грі з іншими гравцями вчить Лук’янчика знаходити спільну мову з іншими дітьми, нести відповідальність за команду, а отже розвиваються важливі особисті якості. Також, надзвичайно подобаються наші спільні з Клубом Лева поїздки в інші країни, літній табір в Карпатах — в дитини маса позитивних вражень!

Родина Медвідь: син Лук’ян 6,5 років та мама Ольга.

Відношення до дітей як до особистостей, а отже виховання справжніх лідерів!

Надзвичайний професіоналізм тренерів — відношення до дітей як до особистостей, а отже виховання справжніх лідерів! Для Данилка тренери це не лише авторитет, а і вже старші друзі! Дуже подобається, що футбольні навички вивчаються в ігровій формі і навіть інтенсивні тренування сприймаються з величезним задоволенням!

Родина Юнікових: син Данилко 5,5 років та тато Роберт.

Завдяки заняттям Іванко став проявляти уважність та старанність і невичерпна енергія знайшла правильний вихід!

Нам дуже подобається сама атмосфера клубу, завдяки професіоналізму тренерів Іванко став проявляти уважність та старанність і невичерпна енергія знайшла правильний вихід у заняття спортом!

Родина Мурадових: тато Валентин та син Іван 4,6 років.

«Клуб Лева» — це і футбольні матчі батьків, спільні походи на футбол, участь і перемоги в турнірах наших дітей!

Крім занять спортом і виховання дисциплінованості та відповідальності в синові ми отримуємо величезне задоволення від спільного проведення часу разом: це і футбольні матчі батьків, наші спільні походи на футбол на Прем’єр Лігу, участь і перемоги в турнірах наших дітей. Тимофію дуже подобається!

Родина Рудченко: Тимофій 5 років й тато Юрій.

Тепер наша родина любить спорт!

Нам дуже подобається атмосфера в Клубі: дружня та привітна. Чудовий підхід до дітей, відразу видно, що тренери майстри своєї справи: тепер наша родина любить спорт! Наш Данилко дуже любить ваші рухливі тренування і це завзяття ми з задоволенням ділимо з дитиною.

Родина Колиняк: мама Інна та син Данило 5 років.

Подобаються грамотно продумані програми, що розвивають футбольні навички, дітям цікаво бо заняття відбуваються у формі гри та естафет!

По-перше, заняття в клубі — це здоров’я Маркіяна! І організованість батьків, бо у вихідні дні ми не спимо до обіду, а на тренуванні! Подобаються грамотно продумані програми, що розвивають футбольні навички, дітям цікаво бо заняття відбуваються у формі гри та естафет!

Родина Бук: Маркіян 4,5 рочків та тато Олег.

Змагання вчать долати труднощі, боротись за перемогу !

Наш Данило вже на другій програмі, для нашої родини найголовніше, що Даня з радістю йде на тренування та отримує перемоги як в атестаціях так і в змаганнях. У сина сформувалось бажання вчитись та робити успіхи у навчанні. Ну і звичайно змагання вчать долати труднощі, боротись за перемогу!

Родина Дудар: тато Олег та син Данило 7,2 р.

Заняття допомагають Матвійчику рости здоровим, мужнім, щасливим!

Нашій родині подобається Клуб Лева сімейною атмосферою, психологічним підходом до вихованців та теплотою у відношенні до діток. Заняття допомагають Матвійчику рости здоровим, мужнім, щасливим і отримати справжні чоловічі якості: силу, здоровий дух, змагатись, та бути першим, чого він і прагне перемагаючи в атестаціях!

Родина Маринкевич: Матвій 4,6 роки та мама Анна.

Дуже зручно що є час на канікули і не втрачаються заняття!

Нам подобається що програми мають річний термін, це дуже зручно, що є час на канікули і не втрачаються заняття. Також можливість продовжувати програми і можливість виявити справжні таланти. Надіємось що наш Віталік за допомогою ваших методик виросте в футболіста професійного рівня!

Родина Слєднікових: мама Таня та син Віталік 4,5 роки.

Окремо хочу виділити поле — це справжнє професійне поле для гри у футбол, форма у дітей — все справді на високому рівні!

Клуб Лева рекомендую всім своїм друзям! Організація тренувань на найвищому рівні. Тренери професіонали насамперед у спілкуванні з дітьми! Умови, інвентар, окремо хочу виділити поле — це справжнє професійне поле для гри у футбол, форма в дітей — все справді на високому рівні!

Родина Подвірних: тато Тарас та син Марк 3,8 років.

Саме головне, що Захар прагне перемог, любить змагатися та полюбив спорт!

Cиночкові дуже сподобалось займатись у Клубі Лева, хоч його важко назвати спортивним хлопчиком і він ніколи не виявляв особливої любові ні до спорту загалом, ні до футболу зокрема. Але заняття побудовані так цікаво, а тренери дуже уважні, привітні, що він з радістю відвідує заняття. Саме головне, що Захар прагне перемог, любить змагатися та полюбив спорт. Ми дуже задоволені!

Родина Cенюк: син Захар 6,2 роки та мама Юлія.

Є успіхи у навчанні: ведення м’яча, удари, закладений фундамент для професійних занять футболом!

Класний, крутий клуб для дитини! Завжди привітливий персонал та тренери — уважні і навіть турботливі. Син з задоволенням ходить на тренування і звичайно старається бути подібним на тренера. Є успіхи в футбольних навичках: ведення м’яча, ударах, закладений фундамент для професійних занять футболом!

Родина Гудкових: Мама Людмила та син Макар 3,5 роки.

У Клубі можна тримати не тільки необхідний комплекс технічних навичок для професійної гри, а також вміння дитини поводитись в колективі!

Нам подобаються і чудові тренери і комфортні умови. Надзвичайно приємні дівчата. Це справді місце де родина може отримати задоволення від занять і отримати не тільки необхідний комплекс технічних навичок для професійної гри, а також вміння дитини поводитись в колективі, бути відповідальним за команду.

Родина Саковських: мама Христина та син Максим 6,5 років.

Тут ми знайшли друзів, як серед вихованців, так і серед батьків!

Чудова команда! Тут знаходять підхід до кожної дитини. Тут ми знайшли друзів, як серед вихованців, так і серед батьків. Кожне тренування це величезне задоволення і море позитиву. Давід навчився бути командним гравцем. Клуб Лева це як велика родина! Чудово що ви є!

Родина Філіппових: мама Лариса та син Давид 6,5 років.

Ми витривалі і дуже спортивні дякуючи вам!

Ми думали чи не за рано в такому віці віддавати дитину на футбольні тренування, але тренера настільки професійні, а тренування помірні і грамотні, що тільки допомагають Олександру розвиватися. Навіть якщо він не стане зіркою футболу, то в фізичному розвитку значно перевершує однолітків. Дитина в захваті! Ми витривалі і дуже спортивні дякуючи вам!

Родина Флюнтів: мама Олена та син Олександр 5 років.

Запишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗалиште ваші контакти для отримання детальної інформації по франшизі:

  • презентація;
  • фінансова модель;
  • консультаціяЗалиште ваші контакти для отримання детальної інформації по франшизі:

  • презентація;
  • фінансова модель;
  • консультаціяЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часомЗапишіться на безкоштовне тренування

Залишіть Ваші контакти і наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом