ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ АКАДЕМІЇ ФУТБОЛУ
ДЛЯ ДІТЕЙ ВІД 3 ДО 7 РОКІВ

«ПЕРШИЙ КРОК»

Тренування спонукає дитину до гри (заняття спортом) та взаємодії з однолітками (соціальної взаємодії).
Програма «Перший Крок» це можливість для батьків гарно провести спільний час з дитиною, та зробити чудові світлини.

«ВІДКРИЙ МОЖЛИВОСТІ»

«Відкрий Можливості» — це програма фізичної та соціальної адаптації до основної програми «Народження Зірки». На 2 тренуваннях дитина та батьки знайомляться з Клубом, методиками виховання, батьки отримують зворотній зв’язок щодо навичок своїх дітей.

«ВПЕРЕД ДО ЗІРОК»

«Вперед до Зірок» — базова програма Клубу Лева, що направлена на фізичний та психологічний розвиток, соціальну взаємодію та розвиток сімейних цінностей.

«НАРОДЖЕННЯ ЗІРКИ»

Програма «Народження Зірки» направлена на всебічний розвиток дитини. Фізичні навантаження, в комплексі з розвитком соціальних навиків, а також якостей дисципліни, впевненості, відповідальності, дозволить Вашій дитині стати справжнім Лідером.

«ЗІРКА ЛЕВА»

Програма «Зірка Лева» направлена на розвиток лідерських якостей та поглиблене вивчення футбольних навичок майбутніми футболістами.

«ЛІДЕР ПРАЙДУ»

Спеціалізована професійна програма футбольної підготовки «Лідер Прайду» — це програма підготовки майбутніх футболістів. На програмі вчимо футбольну тактику, відпрацьовуємо дриблінг та граємо у футбол!

«СУПЕРЗІРКА»

Спеціалізована програма «Суперзірка» — це додаткова, технічно підсилена програма для самих здібних та старанних маленьких левенят.